B41858C6337M000
MFR.Part #
B41858C6337M000
JLCPCB Part #
C5113208
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.03A@100kHz 10mm 125mΩ@10kHz 22mm 330uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS