MMZ1005D241CTD25
MFR.Part #
MMZ1005D241CTD25
JLCPCB Part #
C404710
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 240Ω@100MHz 900mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS