MHQ1005P3N6CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P3N6CTD25
JLCPCB Part #
C2048242
Description
23@250MHz 3.6nH 5.5GHz 70mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS