B41888G6108M000
MFR.Part #
B41888G6108M000
JLCPCB Part #
C1580305
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 18mm 2.541A@100kHz 22mm 39mΩ@10kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS