MLG0603S1N5BTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603S1N5BTD25
JLCPCB Part #
C2048435
Package
0201
Description
1.5nH 4@100MHz 550mA 70mΩ 9GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS