B43634C5337M062
MFR.Part #
B43634C5337M062
JLCPCB Part #
C1610416
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.1A@100Hz 330uF 35mm 450V 8000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS