MLG0603S1N5CTD25
MFR.Part #
MLG0603S1N5CTD25
JLCPCB Part #
C6305591
Description
1.5nH 150mΩ 4@100MHz 550mA 9GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS