MLG0603S1N6BTD25
MFR.Part #
MLG0603S1N6BTD25
JLCPCB Part #
C5769265
Description
1.6nH 200mΩ 4@100MHz 500mA 9GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS