MLG0603P4N1CTD25
MFR.Part #
MLG0603P4N1CTD25
JLCPCB Part #
C6593561
Description
14@500MHz 350mA 4.1nH 400mΩ 5.8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS