MLF1005VR47JTD25
MFR.Part #
MLF1005VR47JTD25
JLCPCB Part #
C404410
Description
120mA 15@25MHz 190MHz 470nH 950mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS