B43725B9478M000
MFR.Part #
B43725B9478M000
JLCPCB Part #
C1498921
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 15mΩ@100Hz 400V 4700uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS