SPM10065VT-330M-D
MFR.Part #
SPM10065VT-330M-D
JLCPCB Part #
C1015848
Package
SMD,10.5x10mm
Description
33uH 4.9A 59mΩ 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,10.5x10mm Power Inductors ROHS