MLG0603P3N6CTD25
MFR.Part #
MLG0603P3N6CTD25
JLCPCB Part #
C5798821
Description
14@500MHz 200mΩ 3.6nH 400mA 6.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS