MHQ0603P2N7BTD25
MFR.Part #
MHQ0603P2N7BTD25
JLCPCB Part #
C2044674
Description
160mΩ 16@500MHz 2.7nH 500mA 8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS