MLF2012E8R2MTD25
MFR.Part #
MLF2012E8R2MTD25
JLCPCB Part #
C2049736
Description
15mA 350mΩ 35MHz 50@4MHz 8.2uH AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS