MLF2012A2R2MTD25
MFR.Part #
MLF2012A2R2MTD25
JLCPCB Part #
C5798598
Description
2.2uH 45@10MHz 500mΩ 50mA 80MHz AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS