CV201210-8R2K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CV201210-8R2K
JLCPCB Part #
C2048125
Package
0805
Description
1.1Ω 15mA 26MHz 45@4MHz 8.2uH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS