MLF2012A1R2MTD25
MFR.Part #
MLF2012A1R2MTD25
JLCPCB Part #
C5769014
Description
1.2uH 110MHz 350mΩ 45@10MHz 80mA AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS