MLF1608E5R6JTD25
MFR.Part #
MLF1608E5R6JTD25
JLCPCB Part #
C404528
Description
15mA 35@4MHz 45MHz 5.6uH 550mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS