B32653A2223J000
MFR.Part #
B32653A2223J000
JLCPCB Part #
C6508968
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS