B32034C4474K000
MFR.Part #
B32034C4474K000
JLCPCB Part #
C3298081
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 470nF Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS