MLF1608E5R6MTD25
MFR.Part #
MLF1608E5R6MTD25
JLCPCB Part #
C7302417
Description
1.1Ω 15mA 35@4MHz 45MHz 5.6uH AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS