MLF1608E120MTD25
MFR.Part #
MLF1608E120MTD25
JLCPCB Part #
C2044261
Description
1.2Ω 10mA 12uH 25MHz 30@2MHz AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS