MLF1005G1R2KT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF1005G1R2KT000
JLCPCB Part #
C2042686
Package
0402
Description
1.2uH 110MHz 30@10MHz 35mA 550mΩ ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS