B41866C7278M000
MFR.Part #
B41866C7278M000
JLCPCB Part #
C1599379
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18mm 22mΩ 2700uF 35V 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS