MLF1005L1R5KT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF1005L1R5KT000
JLCPCB Part #
C7302304
Package
0402
Description
1.5uH 100MHz 25@10MHz 30mA 950mΩ ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS