CC45SL3JD470JYVNA
MFR.Part #
CC45SL3JD470JYVNA
JLCPCB Part #
C1620381
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
47pF 6kV 7.5mm 8.5mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS