MHQ1005PR30HT000
MFR.Part #
MHQ1005PR30HT000
JLCPCB Part #
C1330691
Description
13@100MHz 300nH 480MHz 6.38Ω 80mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS