B43564A9338M3
MFR.Part #
B43564A9338M3
JLCPCB Part #
C1617846
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 15000hrs@85℃ 28.5mm 3300uF 400V 54mΩ@100Hz 9.9A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS