MHQ1005P3N6STD25
MFR.Part #
MHQ1005P3N6STD25
JLCPCB Part #
C6226652
Description
23@250MHz 3.6nH 5.5GHz 900mA 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS