MHQ1005P1N1CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P1N1CTD25
JLCPCB Part #
C2048194
Description
1.1nH 1.2A 14GHz 20mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS