CTLL1005SF-18NK
MFR.Part #
CTLL1005SF-18NK
JLCPCB Part #
C5602993
Package
0402
Description
18nH 2.1GHz 300mA 600mΩ 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS