MHQ1005P1N2CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P1N2CTD25
JLCPCB Part #
C2048198
Description
1.2A 1.2nH 10mΩ 13GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS