MHQ1005P18NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P18NHTD25
JLCPCB Part #
C2048317
Description
18nH 2.3GHz 22@250MHz 260mA 480mΩ AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS