MHQ1005P12NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P12NHTD25
JLCPCB Part #
C2048331
Description
12nH 190mΩ 2.8GHz 23@250MHz 450mA AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS