B43545C9397M000
MFR.Part #
B43545C9397M000
JLCPCB Part #
C1611888
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.28A@100Hz 2000hrs@105℃ 220mΩ 35mm 390uF 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS