B72210P2301K101
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72210P2301K101
JLCPCB Part #
C1527591
Package
Plugin
Description
285pF@1kHz 3.5kA 300V 385V 400mW 470V 65J 775V 插件 Varistors ROHS