CLF12577NIT-470M-D
MFR.Part #
CLF12577NIT-470M-D
JLCPCB Part #
C138321
Package
SMD,12.8x12.5mm
Description
3.1A 3.2A 47uH 79.2mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS