B43509B9227M000
MFR.Part #
B43509B9227M000
JLCPCB Part #
C3723362
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@100Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 400V 42mm ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS