B78148S1473J000
MFR.Part #
B78148S1473J000
JLCPCB Part #
C17640217
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
1.1Ω 450mA 45@2.52MHz 47uH 7.5MHz ±5% Plugin,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS