CC45SL3AD150JYGNA
MFR.Part #
CC45SL3AD150JYGNA
JLCPCB Part #
C1628846
Package
Plugin,P=5mm
Description
15pF 1kV 5.5mm 5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS