B32023B3683M189
MFR.Part #
B32023B3683M189
JLCPCB Part #
C7078860
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 68nF Y2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS