B43508A2477M87
MFR.Part #
B43508A2477M87
JLCPCB Part #
C1605051
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
200V 22mm 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS