B81123C1682M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B81123C1682M000
JLCPCB Part #
C3299052
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 500V 6.8nF Y1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS