B43516A0128M000
MFR.Part #
B43516A0128M000
JLCPCB Part #
C1614009
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 130mΩ 22.5mm 3000hrs@105℃ 4.39A@100Hz 40mm 420V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS