B43515B5687M080
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43515B5687M080
JLCPCB Part #
C6467415
Package
Plugin,D40xL62mm
Description
-25℃~+105℃ 2.78A@100Hz 2000hrs@105℃ 22.5mm 230mΩ@100Hz 40mm 450V 62mm 680uF ±20% Plugin,D40xL62mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS