MPZ1608S181ATAH0
MFR.Part #
MPZ1608S181ATAH0
JLCPCB Part #
C275484
Description
-55℃~+125℃ 1 180Ω@100MHz 2A 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS