B43547C9337M060
MFR.Part #
B43547C9337M060
JLCPCB Part #
C3723975
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.13A@100Hz 330uF 35mm 37mm 400V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS