B43508E2108M80
MFR.Part #
B43508E2108M80
JLCPCB Part #
C1609519
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
1000uF 250V 25mm 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS