B43504C2827M82
MFR.Part #
B43504C2827M82
JLCPCB Part #
C1610458
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
250V 25mm 55mm 820uF ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS